Безбедност

Производи на страна:
Страна 4 од 6
SAS-IPCAM116
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

5.976 ден
Повеќе
на лагер
w
NE-IPCAM03
Брзо инфо
(0)

Надворешна моторизирана IP камера за безбедност и надзор.

7.999 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-IPCAM220
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

6.250 ден
Повеќе
на лагер
w
NE-IPCAM07
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера со батерија на полнење за безбедност и надзор.

6.160 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-ST-AS
Брзо инфо
(0)

Налепница за алармен систем (123x148)mm.

310 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-ST-CS
Брзо инфо
(0)

Налепница за безбедносна камера (123x148)mm.

245 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-SP10BK
Брзо инфо
(0)

Напојувачки кабел разделник, 1 женско во 4 машки.

490 ден
Повеќе
на лагер
w
SEC-LENS10
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, 4mm.

111 ден
Повеќе
на лагер
w
SEC-LENS100
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, (3.5-8)mm.

351 ден
Повеќе
на лагер
w
SEC-LENS30
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, 8mm.

166 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DVRSG11
Брзо инфо
(0)

Очила за сонце со можност за снимање на видео и аудио.

3.333 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DVRPEN11
Брзо инфо
(0)

Пенкало со дигитален видео рекордер и микрофон.

2.777 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-APC30
Брзо инфо
(0)

Плафонски сензор на движење со аларм, 110dB

1.140 ден
Повеќе
на лагер
w
NE-HSENS19
Брзо инфо
(0)

Плафонски сензор на движење со аларм, 85dB

1.170 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DVRPP10
Брзо инфо
(0)

Рамка за слики со вградена камера.

2.402 ден
Повеќе
на лагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.