Безбедност

Производи на страна:
Страна 3 од 6
SEC-DVR210
Брзо инфо
(0)

4 канален HDD рекордер со USB, LAN конекција и далечински управувач.

12.567 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-APW30
Брзо инфо
(0)

Ѕиден сензор на движење со аларм, 110dB.

 

1.540 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-GL10
Брзо инфо
(0)

Изолатор на галванско одвојување за уреди за видео надзор.

1.259 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-LAMP10
Брзо инфо
(0)

Инфраред светилка за ноќни услови.

3.568 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-PCM10
Брзо инфо
(0)

Машки конектор (5.5x2.1)mm за напојување, со терминали.

85 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-DUMMYCAM30
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера.

925 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DUMMYCAM50
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера.

788 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DUMMYCAM60
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера.

788 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-DUMMY01
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера

1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DUMMYCAM25
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера

1.293 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-DUMMYFL20
Брзо инфо
(0)

Лажна сирена за аларм со IP44 заштита.

1.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DUMMYFL10
Брзо инфо
(0)

Лажна сирена за аларм со IP44 заштита.

1.050 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-MIC10
Брзо инфо
(0)

Дополнителен микрофон за безбедносни камери со BNC конектор.

590 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-MON51
Брзо инфо
(0)

7" професионален монитор за набљудување и обезбедување.

8.317 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-IPCAM116
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

5.976 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.