Безбедност

Производи на страна:
Страна 4 од 6
NE-IPCAM05
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

6.160 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-IPCAM03
Брзо инфо
(0)

Надворешна моторизирана IP камера за безбедност и надзор.

7.999 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-IPCAM220
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

6.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-IPCAM07
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера со батерија на полнење за безбедност и надзор.

6.160 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-ST-AS
Брзо инфо
(0)

Налепница за алармен систем (123x148)mm.

310 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-ST-CS
Брзо инфо
(0)

Налепница за безбедносна камера (123x148)mm.

245 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-SP10BK
Брзо инфо
(0)

Напојувачки кабел разделник, 1 женско во 4 машки.

490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-LENS100
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, (3.5-8)mm.

351 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-LENS30
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, 8mm.

166 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-LENS10
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, 4mm.

111 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DVRSG11
Брзо инфо
(0)

Очила за сонце со можност за снимање на видео и аудио.

3.333 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DVRPEN11
Брзо инфо
(0)

Пенкало со дигитален видео рекордер и микрофон.

2.777 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-APC30
Брзо инфо
(0)

Плафонски сензор на движење со аларм, 110dB

725 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS19
Брзо инфо
(0)

Плафонски сензор на движење со аларм, 85dB

1.170 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DVRPP10
Брзо инфо
(0)

Рамка за слики со вградена камера.

2.402 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.