Безбедносен аларм

SAS-APS10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Персонален безбедносен аларм.

550 ден
(вклучено ДДВ): 83,9 ден
на лагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Лесен и пренослив аларм кој се прикачува на рака  за да се зголеми личната безбедност. Ако кабелот се повлече во случај на вонредна ситуација, се активира алармот со јачина од 130 dB.

 

Карактеристики:

  • Аларм: 130 dB
  • Напојување: 4.5V-DC (3x батерии AAА, не се вклучени) 
  • Должина на кабел: 15.5cm
Димензии 155x25x165 mm
Боја
 бела
Тип на батерии
AAA
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.