Micro USB Кабел

CABLE-2992
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Micro USB Кабел, Бел, v2.0, A-тип Машко / B-тип Micro Машко, 1.8 m
120 ден
(вклучено ДДВ): 18,31 ден
Беспл. Испор.
w

USB кабел v2.0 A-type машки / B-type micro машки конектори. Погоден е за повеќето мобилни и паметни телефони и таблет компјутери.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: USB A-type машки
  • Конектор Б: USB B-type micro машки
  • Верзија: v2.0
  • Должина: 1.8m
Конектори А
USB A-type
машко
Конектори Б
USB micro B-type
машко
Верзија на USB
v2.0
Должина 1,8 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.