Micro USB Кабел

CLCT-C013/1.0
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CLICKTRONIC
Micro USB Кабел, Син, v2.0, A-тип Машко / B-тип Micro Машко, 1 m
620 ден
(вклучено ДДВ): 94,58 ден
Б.Исп.одЛагер
w

USB кабел за брз пренoс на податоци од вашите мобилни хард дискови, смартфони, таблети, камери, и други надворешни уреди. Овозможува пренос на податоци со брзина до 480Mbit/s. Двојната заштита на сигналот, квалитетните материјали и изработка овозможуваат трансфер на сигналот без никакви пречки.

 

Карактеристики:

  • Позлатени конектори
  • Конектор А: USB A-type машки
  • Конектор Б: USB micro B-type машки
  • Безкислороден бакарен проводник
  • Верзија: v2.0
  • Должина: 1m
Конектори А
USB A-type
машко
Конектори Б
USB micro B-type
машко
Верзија на USB
v2.0
Должина 1 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.