Micro USB Кабел

MOB-CAB01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MOBILIZE
Код од Произв.: MOB-21213
Micro USB Кабел, Црн, v2.0, A-тип Машко / B-тип Micro Машко, 1 m
405 ден
(вклучено ДДВ): 61,78 ден
Б.Исп.одЛагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Овој microUSB v2.0 кабел овозможува поврзување со компјутер или USB адаптер за напојување и синхронизација. Поврзан на компјутер кабелот овозможува брз пренос на податоци до 480Mbps. Должината од 1m овозможува слобода во движењето при секојдневните обврски.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: USB A-type машки
  • Конектор Б: USB B-type micro машки
  • Верзија: v2.0
  • Должина: 1m
Конектори А
USB A-type
машко
Конектори Б
USB micro B-type
машко
Верзија на USB
v2.0
Должина 1 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.