ESD Заштита

Производи на страна:
Страна 1 од 14
BDL-KSMEC4B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSMEC4B

2-слојна подлога со проводен централен слој, Ролна 1.2x10m.

23.141 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-KSMEC4B-1.6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSMEC4B-1.6

2-слојна подлога со проводен централен слој,

Ролна (1.2x1.6)m.

5.554 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSMEC4B-1.0
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSMEC4B-1.0

2-слојна подлога со проводен централен слој,

Ролна (1.2x1)m.

3.471 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSMEC4B-0.6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSMEC4B-0.6

2-слојна подлога со проводен централен слој,

Ролна (1.2x0.6)m.

2.083 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS3LM410
Брзо инфо
(0)

3-слојна подлога со проводен централен слој, Ролна 1.2x10m.

51.344 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS3LM210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS3LM210

3-слојна подлога со проводен централен слој, Ролна 600mm x 10m.

25.889 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS3LM32
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS3LM32

3-слојна подлога со проводен централен слој, 900x610mm.

2.974 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-WCK-01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCK-01

'Work-Check' тест инструмент.

6.426 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-DSTIPESD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSTIPESD

Резервен проводен врв за пумпа за одлемување DSPU.

973 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-KS21HE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS21HE

Bench Top, ESD Јонизатор.

23.273 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-CAP8761
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CAP8761

ESD капа за повеќекратна употреба.

432 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSWKS8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSWKS8

ESD комплетна работна станица,

1500x600mm.

10.616 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSWKS7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSWKS7

ESD комплетна работна станица,

1200x600mm.

10.459 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-L009
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L009

Мали ESD предупредувачки лабели,

12x12mm, x1000pcs.

618 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-OVSH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OVSH

ESD наметки за обувки.

(Пакување од 100 парчиња).

1.853 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.