Подлоги

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BDL-KSMEC4B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSMEC4B

2-слојна подлога со проводен централен слој, Ролна 1.2x10m.

23.141 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KS3LM210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS3LM210

3-слојна подлога со проводен централен слој, Ролна 600mm x 10m.

25.889 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS3LM32
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS3LM32

3-слојна подлога со проводен централен слој, 900x610mm.

2.974 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KS3LM410
Брзо инфо
(0)

3-слојна подлога со проводен централен слој, Ролна 1.2x10m.

51.344 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSWKS8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSWKS8

ESD комплетна работна станица,

1500x600mm.

10.616 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSWKS7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSWKS7

ESD комплетна работна станица,

1200x600mm.

10.459 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSMLF42
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSMLF42B

Стандардна подлога за на маса 1200x610mm со 10mm нитна на секој агол.

2.421 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KSMLF32
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BDL-KSMLF32

Стандардна подлога за на маса 900x610mm со 10mm нитна на секој агол.

2.077 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSWKS2
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: KSWKS2

ESD работна подлога за на маса,

1200x600mm.

3.916 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KSWKS3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSWKS3

ESD работна подлога за на маса - кит,

900x600mm.

4.231 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSWKS6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSWKS6

ESD работна подлога за на маса - кит,

1800x600mm.

5.525 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSWKS4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSWKS4

ESD работна подлога за на маса - кит,

1200x600mm.

4.687 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSWKS5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSWKS5

ESD работна подлога за на маса - кит,

1500x600mm.

5.044 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSMBC2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSMBC2

Црна проводна подлога,
Ролна 600mm x 10m.

15.341 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSDIA10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSDIA10

Heavy Duty проводна гумена подлога,

Ролна 1.2 x 10 метри x 4mm дебелина.

42.666 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
eu rakomet mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.