Кеси и пакување

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BDL-PCHESD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCHESD

ESD торбичка.

435 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-PB46
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PB46

Розеви антистатички кеси,
Open-Top, 102x152mm.
Пакување: x100pcs.

170 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-PB1012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BDL-PB1012

Розеви антистатички кеси,
Open-Top, 254x305mm.
Пакување: x100pcs.

590 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-LTP1012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LTP1012

Розеви антистатички кеси,
Loc-Top, 254x305mm.
Пакување: x100pcs.

1.642 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND 600-00004
Брзо инфо
(0)

Розеви антистатички кеси,
Open-Top, 127x76mm.
Пакување: x100pcs.

210 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND 600-00053
Брзо инфо
(0)

Антистатична растеглива ролна,
(500x300)mm.

Пакување: 300m.

2.825 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND-ESDBAG01
Брзо инфо
(0)

Антистатични кеси со меурчиња,
185x130mm.

Пакување: x10pcs.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-LTM23
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LTM23

Електростатички оклопени кеси,
Loc-Top, 50x76mm.

Пакување: x100pcs.

462 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-LTM1012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LTM1012

Електростатички оклопени кеси,
Loc-Top, 254x305mm.

Пакување: x100pcs.

2.658 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-LTM46
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LTM46

Електростатички оклопени кеси,
Loc-Top, 102x152mm.

Пакување: x100pcs.

819 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND 600-00033
Брзо инфо
(0)

Електростатички оклопени кеси,
Loc-Top, 254x203mm.

Пакување: x100pcs.

1.110 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-LTM1218
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LTM1218

Електростатички оклопени кеси,
Loc-Top, 305x457mm.

Пакување: x100pcs.

4.582 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-MOI1020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MOI1020

Кеси за заштита од влага,
254x508mm.
Пакување: x100pcs.

5.014 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-MOI1012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MOI1012

Кеси за заштита од влага,
254x305mm.
Пакување: x100pcs.

3.234 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-MOI1820
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MOI1820

Кеси за заштита од влага,
457x508mm.

Пакување: x100pcs

9.080 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.