Бирачи, RF Модулатори

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CX SWITCH/PSX
Брзо инфо
(0)

PAL RF модулатор за PlayStation и PlayStation 2, со кабел од 2m.

895 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAT-MOD1
Брзо инфо
(0)

Овој моно модулатор го дистрибуира вашиот аудио и видео сигнал во UHF опсегот на вашиот телевизор.

1.107 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.