Лабели и траки

Производи на страна:
Страна 1 од 1
BDL-L009
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L009

Мали ESD предупредувачки лабели,

12x12mm, x1000pcs.

618 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-GRID12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GRID12

Заштитна трака со проводна мрежа,

12mm x 36m.

161 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-SLVGRD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SLVGRD

Знак за на врата/ѕид/под 30cm,
- Leaving EPA -

2.533 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SESDRD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SESDRD

Знак за на врата/ѕид/под 30cm,
- ESD -

2.533 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SENTRD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SENTRD

Знак за на врата/ѕид/под 30cm,
- Entering EPA -

2.533 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-HT1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HT1

Трака за обележување на под,
50mm x 33m.
- HAZARD -

1.705 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-FMT33
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FMT33

Трака за обележување на под,
50mm x 66m.

1.026 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-IDPA4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IDPA4

Транспаретна A4 ESD папка.

556 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.