Складирање

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BDL-PCBL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCBL

Проводен PCB рак,
(350x270x130)mm,
25 слотови / 2.2mm ширина.

1.345 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-PCBS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCBS

Проводен PCB рак,
(210x275x95)mm,
25 слотови / 3.2mm ширина.

954 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-EL3212
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL3212

Euro универзален проводен контејнер,
Надворешни димензии: 300x200x120mm,
Внатрешни димензии: 260x160x100mm.

773 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-EL4322
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL4322

Euro универзален проводен контејнер,
Надворешни димензии: 400x300x220mm,
Внатрешни димензии: 355x255x200mm.

1.831 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-EL4308
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL4308

Euro универзален проводен контејнер,
Надворешни димензии: 400x300x78mm,
Внатрешни димензии: 355x255x58mm.

854 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-BN6090
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BN6090

Картонска кутија за складирање,
Кутија за котури, со преграда,

600x90x140mm.

673 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-EL0PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL0PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
85x95x45mm.

140 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-EL01PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL01PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
72x45x34mm.

119 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-EL3PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL3PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
350x200x200mm.

1.078 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-TB4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TB4

Проводна кутија за складирање,
Со заоблено чело,
350x200x145mm.

1.515 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-TB3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TB3

Проводна кутија за складирање,
Со заоблено чело,
230x140x130mm.

701 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-EL2PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL2PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
230x140x130mm.

397 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-TB2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TB2

Проводна кутија за складирање,
Со заоблено чело,
169x95x75mm.

367 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-EL1PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL1PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
160x95x75mm.

205 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-BN6320
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BN6320

Картонска кутија за складирање,
Голема - 600x320x140mm.

609 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
InvertoriMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.