Четки и Чистење

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BDL-KSHS16
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: KSHS16

ESD Heavy-Duty Антистатички чистач, 500ml.

954 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KSC16
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: KSC16

ESD чистач за подлоги и маси, 500ml.

807 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KSS16
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: BDL-KSS16

ESD Антистатички спреј, 500ml.

807 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KSFCGAL
Брзо инфо
(0)

ESD Течност за чистење, 4.5l.

2.982 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KB10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KB10
ESD четка, 165x40mm. Влакна: 20x7x35mm....
349 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KB8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KB8
ESD четка, 150x38mm. Влакна: 25x7x70mm. (меки)...
298 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-BR69077
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BR69077
ESD четка, 140x10mm. Влакна: 10x5mm + 5x3mm....
1.030 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-BR69072
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BR69072
ESD четка, 75x7x18mm. Влакна: 18x7mm....
319 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KB6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KB6
ESD четка, 225x18mm. Влакна: 20x15x70mm....
141 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-BR69061
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BR69061
ESD четка, 115x15mm. Влакна: 20x10x5mm....
408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-BR69060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BR69060
ESD четка, 75x11mm. Влакна: 11x13mm....
348 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KB9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KB9
ESD четка, 165mm. Влакна: 20x20mm. (тврди)...
289 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KB1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KB1
ESD четка, 85x35mm. Влакна: 20x24x65mm....
563 ден
Повеќе
на лагер
w
BDL-KB7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KB7
ESD четка, 245x18mm. Влакна: 20x18x110mm....
332 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-BR5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BR5

ESD четка, 127x10mm.

Влакна: 6x10x14mm.

1.270 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
eu rakomet mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.