Тест инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BDL-WCK-01
Брзо инфо
(0)
Код: WCK-01

'Work-Check' тест инструмент.

6.426 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS21HE
Брзо инфо
(0)
Код: KS21HE

Bench Top, ESD Јонизатор.

23.273 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-WSCP-1
Брзо инфо
(0)
Код: WSCP-01

Тестер за AC приклучно место (штекер) и алки за рака.

11.143 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SL3
Брзо инфо
(0)
Код: SL3

Високопрецизен дигитален инструмент за мерење на електростатичко поле со индикација на оптичко растојание со што се обезбедува поголема точност и повторливост.

90.395 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-CPM7100
Брзо инфо
(0)
Код: CPM7100

Кит за мониторирање на полнеж на плоча.

151.863 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SRM3
Брзо инфо
(0)
Код: SRM3

Кит за мерење на површинска отпорност, отпорност од точка до точка, отпорност од точка до заземјување и отпорност меѓу приклучна точка и заземјување.

50.476 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SRM100K
Брзо инфо
(0)
Код: SRM100K

Комплетен кит за прецизно мерење на површинска отпорност и отпорност од точка до точка.

26.757 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSFC1
Брзо инфо
(0)
Код: KSFC1

Кит за тестирање на подни подлоги.

28.203 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SL7100
Брзо инфо
(0)
Код: SL7100

Мерач на Електростатичко поле,
0-160kV.

97.626 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-CM8300CUEU
Брзо инфо
(0)
Код: CM8300CUEU

Капацитивен монитор на континуитет (За под работна маса).

8.668 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-CM8300CEU
Брзо инфо
(0)
Код: CM8300CEU

Капацитивен монитор на континуитет (За на работна маса).

8.668 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-CM8300REU
Брзо инфо
(0)
Код: CM8300REU

Резистивен (отпорнички) монитор на континуитет (За на работна маса).

8.668 ден
Повеќе
На лагер
w
BDL-CM8300RUEU
Брзо инфо
(0)
Код: CM8300RUEU

Резистивен (отпорнички) монитор на континуитет (За под работна маса).

8.668 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-WST2
Брзо инфо
(0)
Код: WST2

Ѕидно монтирана единица за проверка на исправноста на прикачена алка за рака и кабел.

8.519 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-WST3
Брзо инфо
(0)
Код: WST3

Ѕидно монтирана единица за проверка на континуитетот на закачените алки за рака и кабли, обувките, алките за нога или пак заземјувачите за прсти.

10.985 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
multimetriJuli2018_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.