Тест инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BDL-WCK-01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WCK-01

'Work-Check' тест инструмент.

6.426 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS21HE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS21HE

Bench Top, ESD Јонизатор.

23.273 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BDL-WSCP-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WSCP-01

Тестер за AC приклучно место (штекер) и алки за рака.

11.143 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SL3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL3

Високопрецизен дигитален инструмент за мерење на електростатичко поле со индикација на оптичко растојание со што се обезбедува поголема точност и повторливост.

90.395 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS50H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS50H

Вертикален јонизатор,

(2.83~6.57)m3/min.

40.628 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS10H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS10H

Јонизатор за на маса,

(0.59~1.18)m3/min.

21.037 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS120H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS120H

Моќен јонизатор,
(3.9~9.76)m3/min.

62.915 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KS130H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KS130H

Моќен јонизатор,

(5.2~13)m3/min.

80.270 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-ZS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZS01

Јонизатор, електростатски пиштол.

10.088 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-CPM7100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CPM7100

Кит за мониторирање на полнеж на плоча.

151.863 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SRM3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SRM3

Кит за мерење на површинска отпорност, отпорност од точка до точка, отпорност од точка до заземјување и отпорност меѓу приклучна точка и заземјување.

50.476 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SRM100K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SRM100K

Комплетен кит за прецизно мерење на површинска отпорност и отпорност од точка до точка.

26.757 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-KSFC1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KSFC1

Кит за тестирање на подни подлоги.

28.203 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-SL7100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL7100

Мерач на Електростатичко поле,
0-160kV.

97.626 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-CM8300RUEU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CM8300RUEU

Резистивен (отпорнички) монитор на континуитет (За под работна маса).

8.668 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.