Arduino

Производи на страна:
Страна 3 од 9
ARD-ADD FLAME SE
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Сензор за Пламен
890 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD OLED SH3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OLED MODULE 0.91 INCH

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

OLED Shield.

800 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-SEN0161
Брзо инфо
(0)

Додаток за Развојна Плочка Arduino, pH Сензор Модул

2.464 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD LED/BU
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, LED Сина
195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD LED/W
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, LED Бела
235 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD ANGLE
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Сензор за Агол на Ротација
277 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD MOUSE EN
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Енкодер за Маус
187 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD TOUCH
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Сензор на Допир
333 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD INFRA/RE
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Инфрацрвен Ресивер
390 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD RELAY2
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, SPDT Реле
888 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD LED/DISP
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, 4-Дигитен Екран
490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD GAS S/LC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MQ-5 GAS SENSOR MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

Сензор за Гас.

399 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD REALY3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1CH RELAY MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

Реле модул.

299 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD TOUCH2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TOUCH MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino и Raspberry PI,

Сензор на Допир

180 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD TOUCH3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CAPACITIVE TOUCH MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino и Raspberry PI,

Сензор на Допир x4.

277 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.