Arduino

Производи на страна:
Страна 4 од 9
ARD-ADD POTENTIO
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Лизгачки Потенциометар
580 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD SPEAKER
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Звучник
640 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD JOY SH1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JOYSTICK SHIELD

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

Joystick Shield.

399 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD LOG SH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DATA LOGGER SHIELD

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

Data Logger Shield.

395 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD SENS.SH.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SENSOR SHIELD

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

Sensor Shield.

345 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD GSM SH2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SIM808 EVALUATION MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

GSM, GPRS Shield.

2.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD OLED SH2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OLED MODULE 0.66 INCH

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

OLED Shield.

850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD REL.SH7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 8 CH RELAY MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

Реле шилд.

990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD FAN
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Вентилатор
777 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD LIGHT SE
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Сензор за Светлина
290 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD HALL SEN
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Hall Сензор
888 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD LED/MULT
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, LED Повеќебојна
235 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD LED/BAR
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, LED Бар
380 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD RELAY RE
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Рид Реле
399 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD REL.SH8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6 CH RELAY MODULE

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

Реле шилд.

865 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.