Arduino

Производи на страна:
Страна 1 од 10
ARD-STARTER KIT2
Брзо инфо
(0)
Arduino / Genuino Сет за Почетници, Grove
4.444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-NANO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A000005

Развојна плочка базирана на ATmega328 микроконтролер.

1.665 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-NANO V3/LC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ard_NanoV3

Развојна плочка базирана на ATmega328 микроконтролер.

925 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ART-PROTO KIT1
Брзо инфо
(0)
Развоен Комплет, Arduino Protoshield
888 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARDUINO TINKER
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000001
Развоен Комплет, Arduino TinkerKit Basic
6.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARDUINO ON ANDRO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000008
Развоен Комплет, Arduino On Android Kit
15.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARDUINO MKR IoT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GKX00006
Развоен Комплет, Arduino MKR1000 IoT Bundle
5.995 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARDUINO TINKER2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000002
Развоен Комплет, Arduino & TinkerKit Екстензии и Плочки
6.666 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARDUINO TINKER3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000003
Развоен Комплет, Arduino TinkerKit Pro
16.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.ADD,KIT2
Брзо инфо
(0)
Arduino Сет за Почетници
4.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-STARTER KIT3
Брзо инфо
(0)
Arduino Сет за Почетници, Arduino ARDX
5.455 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-STARTER KIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000007
Arduino Сет за Почетници, Книга со Проекти
5.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-STARTER KIT4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO SENSOR KIT

Arduino Сет за Почетници - сензори.

2.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
JT-DPS BT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JT-DPS-BT

Bluetooth  комуникациски мудул

683 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT JT01/90
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: COM-Motor04

Мотор, DC, 3 - 9 VDC, 90°

333 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.