Arduino

Производи на страна:
Страна 1 од 6
ARD-STARTER KIT2
Брзо инфо
(0)
Arduino / Genuino Сет за Почетници, Grove
4.444 ден
Повеќе
на лагер
w
ART-PROTO KIT1
Брзо инфо
(0)
Развоен Комплет, Arduino Protoshield
888 ден
Повеќе
на лагер
w
ARDUINO MKR IoT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GKX00006
Развоен Комплет, Arduino MKR1000 IoT Bundle
5.995 ден
Повеќе
на лагер
w
ARDUINO TINKER
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000001
Развоен Комплет, Arduino TinkerKit Basic
6.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARDUINO TINKER2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000002
Развоен Комплет, Arduino & TinkerKit Екстензии и Плочки
6.666 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARDUINO ON ANDRO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000008
Развоен Комплет, Arduino On Android Kit
15.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARDUINO TINKER3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000003
Развоен Комплет, Arduino TinkerKit Pro
16.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-STARTER KIT3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 110060004
Arduino Сет за Почетници, Arduino ARDX
5.455 ден
Повеќе
на лагер
w
ARD-STARTER KIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000007
Arduino Сет за Почетници, Книга со Проекти
5.990 ден
Повеќе
на лагер
w
RASP.ADD,KIT2
Брзо инфо
(0)
Arduino Сет за Почетници
4.444 ден
Повеќе
на лагер
w
ARD-ADD CAM.SH2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CAMERA MODULE

Додаток за равојна плочка Arduino,

камера.

890 ден
Повеќе
на лагер
w
ALPHA-TRX433S
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка, FM Трансивер Радио Модул
670 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD GSM SH1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GSM GPRS SHIELD

Додаток за Развојна Плочка Arduino,

GSM, GPRS Shield.

2.955 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD LIGHT SE
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Сензор за Светлина
290 ден
Повеќе
на лагер
w
ARD-ADD FLAME SE
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Arduino, Сензор за Пламен
890 ден
Повеќе
на лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.