Raspberry Pi

Производи на страна:
Страна 1 од 6
RASP.ADD,KIT1
Брзо инфо
(0)
Arduino Сет за Почетници, за ArduinoV2
1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BANANA Pi/1GB
Брзо инфо
(0)

Banana Pi, 1 GB DDR3

4.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/HAT
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Grove Base Hat.

925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/ENVIRO
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Enviro pHAT.

2.440 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/EXPLORE
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Explorer pHAT.

1.600 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/DAC
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni pHAT DAC.

1.550 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/SPK
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Speaker pHAT.

1.795 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.PIZ/TOUCH
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Touch pHAT.

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.KIT IBM IOT
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 3 Сет за Почетници, IBM Watson IoT
6.950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY-PI4/2G
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 4 B претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да ...
3.945 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI4/1G
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 4 B претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да ...
3.330 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI4/4G
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 4 B претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да ...
4.499 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI4/8G
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 4 B претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да ...
5.298 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT19
Брзо инфо
(0)

Raspberry Pi 4 Model B Сет за Почетници

6.891 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT18
Брзо инфо
(0)

Raspberry Pi 4 Model B Сет за Почетници

6.092 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.