Raspberry Pi

Производи на страна:
Страна 1 од 4
RASP.ADD,KIT1
Брзо инфо
(0)
Arduino Сет за Почетници, за ArduinoV2
1.725 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASP.PIZ/HAT
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Grove Base Hat.

925 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASP.PIZ/ENVIRO
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Enviro pHAT.

2.440 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASP.PIZ/EXPLORE
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Explorer pHAT.

1.600 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASP.PIZ/DAC
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni pHAT DAC.

1.600 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASP.PIZ/SPK
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Speaker pHAT.

1.795 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASP.PIZ/TOUCH
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Touch pHAT.

1.540 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASPBERRY-KIT13
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 3 Model B+ Сет за Почетници
4.578 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASPBERRY KIT 14
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 3 Model B+ Сет за Почетници, Напреден
6.814 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
RASP.KIT IBM IOT
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 3 Сет за Почетници, IBM Watson IoT
6.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASPBERRY-PI4/2G
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 4 B претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да ...
3.945 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI4/1G
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 4 B претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да ...
3.330 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
RASPBERRY-PI4/4G
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 4 B претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да ...
4.499 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
RASP.KIT TECHBOX
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi Сет за Почетници, TechBox Трикови
3.080 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RASP.PIZ/HUB USB
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

USB Hub за Raspberry Pi Zero.

1.590 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.