Аудио гумичка

BLS66-02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Квадратна аудио гумичка,

(66.5x1.0)mm.

111 ден
(вклучено ДДВ): 16,93 ден
На лагер
w

Квадратна аудио гумичка.

 

Карактеристики:

  • Дијаметар: 66.5mm
  • Пресек: (1.0x1.0)mm
Дијаметар 66,5 mm
Ширина 1,0 mm

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.