3 во 1 леќи за мобилен телефон

CL-ML30MWF
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CAMLINK

3 во 1 леќи за мобилен телефон.

695 ден
(вклучено ДДВ): 106,02 ден
на лагер
w

3 во 1 леќи за мобилни телефони и таблети која овозможува дополнителни ефекти на камерата. Леќата доаѓа во комплет со држач, капаче и торбичка за носење.

 

Карактеристики:

  • Тип леќи: Макро / широк агол / рибино око
  • Дијаметар на широкоаголен објектив: 13mm
  • Дијаметар на макро објектив: 9mm
  • Дијаметар на рибино око: 20mm
  • Растојание за слика со макро објектив: (15-23)mm
  • Агол на објектив на рибино око: 180°
Димензии 70x30x122 mm
Боја
 сива
 црна
Тежина 35 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.