USB Кабел

CEL.PIP13
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Кабел за Samsung Galaxy Tablet, Црн
295 ден
(вклучено ДДВ): 45 ден
Беспл. Испор.
w

USB кабел за податоци и напојување погоден за Samsung Galaxy Tablet.

 

Карактеристики:

  • Пренос на податоци до компјутер преку USB
  • Напојување преку USB 
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.