Електромотори

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MOT12-HL149 90:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 12V-DC.

1.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT24-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 24V-DC.

1.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MM18
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, (1.5-3)V-DC.

245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT12-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 12V-DC.

1.850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT6-L149 188:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 27mm, 6V-DC.

1.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MM10
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, 3V-DC.

199 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD SERVO1
Брзо инфо
(0)

Серво мотор, (4.8-6)V.

990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT ST01
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

5V, 268.3Nmm, 50rpm, 140mA. 

1.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT ST03
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

12V, 1.8°, 0.23Nm, 330mA.

1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST02
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

5V, (0-180)°, 140mA. 

1.495 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST04
Брзо инфо
(0)

Степ Мотор, 200Nmm, 3000rpm, 1.8°, 1.2A. 

2.095 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST05
Брзо инфо
(0)

Хибриден Степер мотор,

4.28V, 108Nmm, 1,8°, 750mA.

2.095 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST06
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

5V, 20Nmm, 1.8°, 200mA. 

3.389 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SP2575M0206-A
Брзо инфо
(0)

Биполарен/Униполарен Степ Мотор,
12V, 0.24A, 50Ω, 7.5°/step, 1.6N-cm.

1.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
28BYJ-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1530

Биполарен Степ Мотор,

5V, 5.625°/step, 34.3mN.m. 

481 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.