USB Кабел

CEL.PIP16W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Кабел за iPod / iPad / iPhone, Бел
214 ден
(вклучено ДДВ): 32,64 ден
Беспл. Испор.
w

USB кабел за дата и напојување погоден за iPod, iPad и iPhone.

Погоден за:

  • iPad (само за податоци, не е компатибилен за напојување)
  • iPhone (2G), iPhone 3G, iPhone 3Gs, iPhone 4, iPhone 4s
  • Ipod nano (1.генерација, 2. генерација, 3.генерација, 4. генерација)
  • Ipod mini (1.генерација, 2.генерација)
  • iPod touch (1. генерација, 2. генерација)
  • Ipod classic (3.генерација, 4.генерација, 5.генерација, 6.генерација)
  • Ipod Video (30GB, 60GB, 80GB)
  • Ipod Photo
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.