USB кабел за iPod, iPad и iPhone

CEL.PIP16B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

USB кабел за податоци и напојување на iPod, iPad и iPhone.

225 ден
(вклучено ДДВ): 34,32 ден
на лагер
w

USB кабел за податоци и напојување погоден за iPod, iPad и iPhone.

 

Погоден за:

  • iPad (само за податоци, не е компатибилен за напојување)
  • iPhone (2G), iPhone 3G, iPhone 3Gs, iPhone 4, iPhone 4s
  • Ipod nano (1.генерација, 2. генерација, 3.генерација, 4. генерација)
  • Ipod mini (1.генерација, 2.генерација)
  • iPod touch (1. генерација, 2. генерација)
  • Ipod classic (3.генерација, 4.генерација, 5.генерација, 6.генерација)
  • Ipod Video (30GB, 60GB, 80GB)
  • Ipod Photo
Боја
 црна
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.