USB кабел адаптер

CEL.PIP23W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

USB кабел адаптер за iPod и iPhone.

50 ден
(вклучено ДДВ): 7,63 ден
на лагер
w

Со овој кабел ќе можете да поврзете два USB уреди во исто време. Кабел адаптерот има USB A машки, USB А женски и Apple док конектор

Кабел адаптерот ви овозможува да поврзете USB уред без да го блокирате USB портот.

 

Карактеристики:

 • Конектор А: USB A Машки + USB A Женски
 • Конектор Б: Apple док конектор
 • USB2.0 до 480Mbps трансфер на податоци, компатибилност со USB1.1
 • Компатибилност со Windows и Mac OS

 

Погоден за:

 • iPhone (2G),iPhone 3G,iPhone 3Gs,iPhone 4
 • iPod nano (1.генерација, 2. генерација, 3.генерација, 4. генерација, 5. генерација)
 • iPod mini (1.генерација, 2.генерација)
 • iPod touch (1. генерација, 2. генерација)
 • iPod classic (3.генерација, 4.генерација, 5.генерација, 6.генерација)
 • iPod Video (30GB, 60GB, 80GB)
 • iPod Photo
Боја
 бела
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.