TouchPanel Пенкало

ME-ADD PPTP
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: MIKROE-485
TouchPanel Пенкало
107 ден
(вклучено ДДВ): 5,1 ден
Беспл. Испор.
w

Пластично пенкало за TouchPanel.

Mоже да се користи за пишување на вашиот дисплеј на допир.

Категорија
Дисплеи и додатоци
Разно
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.