EasyTEST Плочка

ME-ADD ETB
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MIKROELEKTRONIKA
Код од Произв.: MIKROE-260
EasyTEST Плочка, Додаток за Развојна Плочка, IDC10 Конектор
321 ден
(вклучено ДДВ): 15,29 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

EasyTEST Board овозможува да конектирате мониторинг алатка на било која порта од вашиот развоен систем, или пак било која електронска плоча, со помош на IDC10 конекторот и двата “header”-и.

EasyTEST board претставува комплетно и исплатливо решение за брзо конектирање на повеќе развојни алатки.

Изведба
IDC10
Категорија
Разно
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.