Skip Navigation Links.

Материјали и Додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 79
MOT MM18
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, (1.5-3)V-DC.

245 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT12-HL149 90:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 12V-DC.

1.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT24-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 24V-DC.

1.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT12-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 12V-DC.

1.850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT6-L149 188:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 27mm, 6V-DC.

1.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MM10
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, 3V-DC.

199 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITRO.PLCC/DIP32
Брзо инфо
(0)
PCB Адаптер, DIP, 32 Контакти
71 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITR.PLCC/DIP28W
Брзо инфо
(0)
PCB Адаптер, DIP, 28 Контакти
225 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC28SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 28 Контакти, SMD
12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC84SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 84 Контакти, SMD
21 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 32
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 32 Контакти
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 52
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 52 Контакти
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-16BT1NSF6S
Подножје, 16 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-08BT1NSF6X
Подножје, 8 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
20 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ICVT S42P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 42 Контакти, DIP, 1.78 mm
12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.