Разно

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CODEBUG
Брзо инфо
(0)
CodeBug Развојна Плочка, IoT Развој
1.750 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DM160228
Брзо инфо
(0)
Explorer 8 Развојна Плочка, 8-Битни PIC Микроконтролери
5.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ESP8266 FEATHER
Брзо инфо
(0)

Развојна плочка Feather HUZZAH, ESP8266.

1.787 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IBM MBED IOT KIT
Брзо инфо
(0)
IBM-MBED IoT Сет за Почетници, MK64FN1M0VLL12 MCU
10.457 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KEIL MBED-016.1
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка, Arduino Шилд
3.502 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MSP-EXP430FR6989
Брзо инфо
(0)
MSP430FR6989 Развојна Плочка, Сегментен LCD Екран
1.684 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
POKEYS57UT
Брзо инфо
(0)
PoKeys57U Развојна Плочка, USB Екран
4.159 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN K8055N
Брзо инфо
(0)
Velleman Развојна Плочка, USB Експериментална Плочка
3.111 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ESP32-WROOM
Брзо инфо
(0)

Развојна плочка AirLift WiFi за Arduno, ESP32.

1.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ESP8266 BREAKOUT
Брзо инфо
(0)

Развојна плочка Breakout HUZZAH, ESP8266.

1.226 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.