За монтажа на Панел

Производи на страна:
Страна 1 од 4
MEW-RS-150-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RS-150-12

Индустриско напојување: 12V, 12,5A, 150W.

2.374 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-RS-75-24
Брзо инфо
(0)

Индустриско напојување: 24V, 3.2A, 76.8W.

1.896 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-RS-35-24
Брзо инфо
(0)

Индустриско напојување: 24V, 1.5A, 36W.

1.227 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-RS-100-15
Брзо инфо
(0)

Индустриско напојување: 15V, 7A, 105W.

2.206 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-RS-100-48
Брзо инфо
(0)

Индустриско напојување: 48V, 2.3A, 110.4W.

2.206 ден
Повеќе
На лагер
w
DEL-PMTD1V100W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-D1V100W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

12VDC / 5VDC, 7A / 3A, 100W.

3.443 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT5V50W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-5V50W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

5VDC, 10A, 50W.

1.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT48V150W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-48V150W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

48VDC, 3.3A, 158W.

2.825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMT36V350W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-36V350W1AR

Индустриско напојување за монтажа на панел,

36VDC, 9.7A, 350W.

5.342 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC5V35W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-05V035W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

5VDC, 7A, 35W.

2.041 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC5V15W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-05V015W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

5VDC, 3A, 15W.

1.610 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC48V150W1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-48V150W1BA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

48VDC, 3.125A, 150W.

4.719 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-PMC24V75W1A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMC-24V075W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

24VDC, 3.12A, 75W.

2.591 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PMT-5V35W1AA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PMT-5V35W1AA

Индустриско напојување за монтажа на панел,

5VDC, 7A, 35W.

1.649 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW RSP-750-12
Брзо инфо
(0)

Индустриско прекинувачко напојување со
активна PFC функција: 12V, 62,5A, 750W

12.473 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.