LED драјвери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MEW-LPV-100-12
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: 12V, 8.5A, 102W.

2.352 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-LPC-20-700
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување со константна струја: 700mA, 9-30V, 21W.

896 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-LPC-20-350
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување со константна струја: 350mA, 9-48V, 16.8W.

896 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-LPV-60-5
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: 5V, 8A, 40W.

1.436 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-APV-16-12
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: 12V, 1.25A, 15W.

582 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-APC-16-700
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: (9-24)V, 0.7A, 12.8W.

582 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DEL-GPC20-700
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPC-20-700

Напојување за LED осветлување со константна струја: 700mA, 3-30V, 20W.

1.270 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-LPV-60-12
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: 12V, 5A, 60W.

1.436 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-APV-35-12
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: 12V, 3A, 36W.

1.144 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEW-LPV-100-5
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: 5V, 12A, 60W.

2.352 ден
Повеќе
На лагер
w
MEW-APC-12-700
Брзо инфо
(0)

Напојување за LED осветлување: (9-18)V, 0.7A, 12.6W.

582 ден
Повеќе
На лагер
w
DEL-GPC20-350
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPC-20-350

Напојување за LED осветлување со константна струја: 350mA, 9-48V, 20W.

1.270 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.