Воздушни

Производи на страна:
Страна 1 од 1
VS-4998
Брзо инфо
(0)
Код: 4998

Калем со воздушно јадро,

0.15mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

134 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-5009
Брзо инфо
(0)
Код: 5009

Калем со воздушно јадро,

0.47mH, 1.0mm, 0.4Ω. 

378 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-5000
Брзо инфо
(0)
Код: 5000

Калем со воздушно јадро,

0.1mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

63 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-5013
Брзо инфо
(0)
Код: 5013

Калем со воздушно јадро,

0.82mH, 1.0mm, 0.4Ω. 

475 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-3605
Брзо инфо
(0)
Код: 3605

Калем со феритно јадро,

3.3mH 1.32mm 12.1A.

1.678 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-3806
Брзо инфо
(0)
Код: 3806

Калем со феритно јадро,

3.3mH 0.6mm.

202 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-4985
Брзо инфо
(0)
Код: 4985

Калем со воздушно јадро,

3.3mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

427 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4987
Брзо инфо
(0)
Код: 4987

Калем со воздушно јадро,

0.82mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

212 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-4995
Брзо инфо
(0)
Код: 4995

Калем со воздушно јадро,

0.33mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

157 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4997
Брзо инфо
(0)
Код: 4997

Калем со воздушно јадро,

0.22mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

157 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-5014
Брзо инфо
(0)
Код: 5014

Калем со воздушно јадро,

1.0mH, 1.0mm, 0.4Ω. 

531 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.