STMicroelectronics

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NUCLEO-L152RE
Брзо инфо
(1)
STM32 Nucleo Развојна Плочка, STM32L152RET6 MCU
1.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NUCLEO-F334R8
Брзо инфо
(0)
STM32 Nucleo Развојна Плочка, STM32F334R8 MCU
977 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NUCLEO-F103RB
Брзо инфо
(0)
STM32 Nucleo Развојна Плочка, STM32F103RBT6 MCU
1.028 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NUCLEO-F411RE
Брзо инфо
(0)
STM32 Nucleo Развојна Плочка, STM32F411RET6 MCU
1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STM32VLDISC.
Брзо инфо
(1)
STM32 Развоен Сет, STM32F100RB MCU
1.047 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STM32F0DISC.
Брзо инфо
(0)
STM32F0 Развоен Сет, STM32F0 MCU
893 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STM32F3DISC
Брзо инфо
(1)

Развоен кит за STM32 F3 серијата Cortex-M4 - со STM32F303VC MCU.

1.479 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
STM32F411EDISC.
Брзо инфо
(0)
STM32F4 Развоен Сет, STM32F411VE MCU
1.396 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STM32F746GDISC.
Брзо инфо
(1)
STM32F7 Развоен Сет, STM32F746NG MCU
3.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NUCLEO-IHM03A1
Брзо инфо
(0)

Додаток за STM32 Nucleo Развојна Плочка,

X-NUCLEO-IHM03A1

977 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NUCLEO-IHM05A1
Брзо инфо
(0)

Додаток за STM32 Nucleo Развојна Плочка,

X-NUCLEO-IHM05A1

1.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NUCLEO-IHM01A1
Брзо инфо
(0)

Додаток за STM32 Nucleo Развојна Плочка,

X-NUCLEO-IHM01A1

1.028 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.