NXP

Производи на страна:
Страна 2 од 2
NXP-OM11043
Брзо инфо
(1)
Плочка за Евалуација,LPC176x MCU's
4.843 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13070
Брзо инфо
(1)
Развојна Плочка, LPC4337 MCU
2.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.