3D принтери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
PRINT-3D K8200
Брзо инфо
(0)

3D Принтер за (20x20x20)cm објекти со PLA или ABS влакна.

35.734 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN K8400
Брзо инфо
(0)

3D Принтер за (18x20x19)cm објекти со PLA или ABS влакна.

49.288 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEISTEK WT280A
Брзо инфо
(0)

3D Принтер за (15x15x14)cm објекти со PLA или ABS влакна.

61.548 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.