Соларни системи и опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 2
CIR-PV CDP-G
Брзо инфо
(0)

Динамички управувач на моментална и врвна моќност во соларни системи за производство на електрична енергија.

74.827 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV CDP-0
Брзо инфо
(0)
Динамички управувач на моќност во соларни системи за производство на електрична енергија со двојна заштита од инјектирање на произведената енергија во електричната мрежа....
58.106 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E5K041
Брзо инфо
(0)

Комплет соларен систем за производство на електрична енергија за станбени објекти поврзани на електричната дистрибутивна мрежа.

1.259.465 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E5K011
Брзо инфо
(0)

Комплет соларен систем за производство на електрична енергија за станбени објекти поврзани на електричната дистрибутивна мрежа.

249.647 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E5K021
Брзо инфо
(0)

Комплет соларен систем за производство на електрична енергија за станбени објекти поврзани на електричната дистрибутивна мрежа.

399.776 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E5K131
Брзо инфо
(0)

Комплет соларен систем за производство на електрична енергија за станбени објекти поврзани на електричната дистрибутивна мрежа.

707.689 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E4K394
Брзо инфо
(0)
Комплет соларен систем за производство на електрична енергија, моќност 1.5kW, монофазен. Комплетно независен систем, наменет за изолирани објекти без електрична енергија....
723.000 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV M55300
Брзо инфо
(0)

Контролер за низа од фотоволтаици, со можност за мониторинг на 16 низи истовремено.

25.165 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV M54600
Брзо инфо
(0)

Контролер за низа од фотоволтаици, со можност за мониторинг на 8 низи истовремено.

20.901 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-CAR V23015
Брзо инфо
(0)

Мал интелигентен полнач за електромобили за внатрешна употреба. 

90.795 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV M54602
Брзо инфо
(0)

Модул со струјни трансформатори за низа од 4 фотоволтаици, мерен опсег до 25А (4x25A).

10.033 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-CAR V10460
Брзо инфо
(0)

Моќен полнач за бавно полнење на електромобили за надворешна употреба со можност за полнење на 2 возила истовремено.

393.862 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-CAR V15040
Брзо инфо
(0)
Напојувачка единица за ултра-брз полнач за полнење на електромобили според стандардот за брзо директно полнење CHAdeMO. Напојувачката едниница е наменета за работа со п...
1.419.442 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E6K311
Брзо инфо
(0)

Комплетен систем - соларна централа за генерирање на електрична енергија за моќност до 5,25kW во форма на паркинг стреа за три автомобили.

1.365.363 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E6K411
Брзо инфо
(0)

Комплетен систем - соларна централа за генерирање на електрична енергија за моќност до 7,5kW во форма на паркинг стреа за четири автомобили.

1.756.293 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.