Опрема за мониторинг на фотоволтаици

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CIR-PV M55300
Брзо инфо
(0)

Контролер за низа од фотоволтаици, со можност за мониторинг на 16 низи истовремено.

25.165 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV M54600
Брзо инфо
(0)

Контролер за низа од фотоволтаици, со можност за мониторинг на 8 низи истовремено.

20.901 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV M54602
Брзо инфо
(0)

Модул со струјни трансформатори за низа од 4 фотоволтаици, мерен опсег до 25А (4x25A).

10.033 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPS-545
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TPS-545-

Регулатор за полнач

соларни системи 12V, 7A.

2.087 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CIR-PV M54603
Брзо инфо
(0)

Струен трансформатор за низа од фотоволтаици, мерен опсег до 100А.

6.772 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV M54606
Брзо инфо
(0)

Струен трансформатор за низа од 2 фотоволтаици, мерен опсег до 25А (2x25A).

7.524 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.