Полначи за електромобили

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CIR-CAR V23015
Брзо инфо
(0)

Мал интелигентен полнач за електромобили за внатрешна употреба. 

90.795 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-CAR V10460
Брзо инфо
(0)

Моќен полнач за бавно полнење на електромобили за надворешна употреба со можност за полнење на 2 возила истовремено.

393.862 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-CAR V15040
Брзо инфо
(0)
Напојувачка единица за ултра-брз полнач за полнење на електромобили според стандардот за брзо директно полнење CHAdeMO. Напојувачката едниница е наменета за работа со п...
1.419.442 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E6K211+
Брзо инфо
(0)
Станица за полнење на електромобили базирана на паркинг стреа со мини соларна централа, за два автомобили и вкупна моќност 3,75kW. Станицата има полнач намонтиран на вертика...
1.380.334 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E6K311+
Брзо инфо
(0)
Станица за полнење на електромобили базирана на паркинг стреа со мини соларна централа, за три автомобили и вкупна моќност 5,25kW. Станицата има полнач намонтиран на вертика...
1.555.299 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-PV E6K411+
Брзо инфо
(0)
Станица за полнење на електромобили базирана на паркинг стреа со мини соларна централа, за четири автомобили и вкупна моќност 7.5kW. Станицата има полнач намонтиран на верти...
1.914.928 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-CAR V15010
Брзо инфо
(0)

Ултра-брз полнач за полнење на електромобили според стандардот за брзо директно полнење CHAdeMO.

714.010 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-CAR V15155
Брзо инфо
(0)

Ултра-брза станица за полнење на 2 електромобили истовремено, според протоколите Combo2 и CHAdeMO за полнење на електрични возила.

2.940.213 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.