Алармни Кит Системи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SAS-ALARM240
Брзо инфо
(0)

Безжичен алармен систем со вграден телефонски (PSTN) бирач.

4.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-ALARM310
Брзо инфо
(0)

Безжичен алармен систем кој може да се прошири за 40 додатоци (сензори).

4.127 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.