Хоби, RC уреди, Роботи

Производи на страна:
Страна 2 од 6
JAM-405007
Брзо инфо
(0)

R/C багер Liebherr 2WD 2.4GHz, 1:20 размер.

4.620 ден
Повеќе
На лагер
w
JAM-040390
Брзо инфо
(0)

R/C брод Venezia RTR.

 

3.080 ден
Повеќе
На лагер
w
JAM-040250
Брзо инфо
(0)

R/C брод Atlantique RTR.

2.464 ден
Повеќе
На лагер
w
JAM-040630
Брзо инфо
(0)

R/C брод FIN255 RTR-R.

4.928 ден
Повеќе
На лагер
w
JAM-403702
Брзо инфо
(0)

R/C трактор со приколка RTR 1:28, зелен.

3.080 ден
Повеќе
На лагер
w
XR-16009
Брзо инфо
(0)

Заштита за елиси за Xiro Xplorer дронови.

1.586 ден
Повеќе
На лагер
w
FLW-A4110
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Авион макета со класичен дизајн од 1930.

12.741 ден
Повеќе
На лагер
w
FLW-A4001
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Авион макета за акробатско летање.

13.740 ден
Повеќе
На лагер
w
GPM-A1188
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Авион макета за спортски акробации.

13.740 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLZ-A3634
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Авион макета која лета околу 145km/h.

13.740 ден
Повеќе
На лагер
w
FLW-A4120
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Авион макета борбено летало со голем дострел.

23.191 ден
Повеќе
На лагер
w
GPM-A1208
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Авион макета со дизајн на спортско борбено летало.

10.105 ден
Повеќе
На лагер
w
FLW-A4130
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Авион макета за обучување на пилоти.

11.268 ден
Повеќе
На лагер
w
FLZ-A3320
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Авион со променлив распон на крилата.

16.648 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JAM-012300
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Авион.

3.388 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.