Хоби, RC уреди, Роботи

Производи на страна:
Страна 3 од 6
FLZ-A6173
Брзо инфо
(0)

Батерија за Hobby уреди со далечинско, 11.1V, 2100mAh, 3S LiPo.

1.922 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DTX-C1861
Брзо инфо
(0)

Батерија за Hobby уреди со далечинско, 7.4V, 4000mAh, 2S LiPo.

2.510 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DTX-C1964
Брзо инфо
(0)

Батерија за Hobby уреди со далечинско, 7.4V, 5000mAh, 2S LiPo.

4.012 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DTX-C2054
Брзо инфо
(0)

Батерија за Hobby уреди со далечинско 7.2V, 3000mAh, 6C NiMh.

1.838 ден
Повеќе
На лагер
w
XR-16006
Брзо инфо
(0)

Дополнителна батерија за Xiro Xplorer.

10.868 ден
Повеќе
На лагер
w
GPM-M1840
Брзо инфо
(0)

Електронски систем за контрола на брзина (ESC), 45A, 5V/2A.

3.271 ден
Повеќе
На лагер
w
XR-16005
Брзо инфо
(0)

Резервни елиси за Xiro Xplorer.

1.594 ден
Повеќе
На лагер
w
AR-510043
Брзо инфо
(0)

Задни бандажи 'RAIDER' црни хромирани.

1.075 ден
Повеќе
На лагер
w
HCA-Q7202
Брзо инфо
(0)

Кабел за серво Futaba, женско, 22AWG, 30cm.

125 ден
Повеќе
На лагер
w
HCA-Q7201
Брзо инфо
(0)

Кабел за серво Futaba, машко, 22AWG, 30cm.

38 ден
Повеќе
На лагер
w
HCA-Q7183
Брзо инфо
(0)

Силиконски кабел 20AWG, BEC конектор, женски, 10cm.

125 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HCA-Q7182
Брзо инфо
(0)

Силиконски кабел 20AWG, BEC конектор, машки, 10cm.

125 ден
Повеќе
На лагер
w
HCA-Q7178
Брзо инфо
(0)

Силиконски кабел 16AWG, AMP конектор, женски, 10cm.

210 ден
Повеќе
На лагер
w
HCA-Q7177
Брзо инфо
(0)

Силиконски кабел 16AWG, AMP конектор, машки, 10cm.

210 ден
Повеќе
На лагер
w
HCA-Q7172
Брзо инфо
(0)

Силиконски кабел 14AWG, Tamiya конектор, машки, 10 cm.

210 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.