Kабел адаптер

SUP-M0040
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Kабел адаптер Star Plug / SuperTigre женски.

668 ден
(вклучено ДДВ): 101,9 ден
На лагер
w

Kабел адаптер за поврзување на батерија која има Star Plug конектор на ESC со SuperTigre конектор.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: Star Plug
  • Конектор Б: SuperTigre женски
  • Должина: 50mm
Должина 50 mm
Тежина 8,7 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.