Kабел адаптер

SUP-M0010
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Kабел адаптер SuperTigre female / Deans Ultra женски.

601 ден
(вклучено ДДВ): 91,68 ден
На лагер
w

Kабел адаптер за поврзување на батерија која има SuperTigre конектор на ESC со Deans Ultra конектор.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: SuperTigre женски
  • Конектор Б: Deans Ultra женски
  • Должина: 50mm
Должина 50 mm
Тежина 8,7 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.