Kабел адаптер

GPM-M3148
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Kабел адаптер Banana Plugs / Star Plug Ultra.

668 ден
(вклучено ДДВ): 101,9 ден
На лагер
w

Kабел адаптер за поврзување на батерија и полнач со Banana Plugs и Star Plug Ultra конектори.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: Banana Plugs
  • Конектор Б: Star Plug
  • Максимална препорачана јачина на струја: 10А од страната на Standard конектор
  • Должина: 150mm
Должина 150 mm
Тежина 26,45 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.