Kабел адаптер

GPM-M3131
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Kабел адаптер Star Plug машки / Standard машки.

500 ден
(вклучено ДДВ): 76,27 ден
На лагер
w

Kабел адаптер за поврзување на батерија која има стандарден машки конектор на ESC со Star Plug женски конектор.


Карактеристики:

  • Конектор А: Star Plug машки
  • Конектор Б: Standard машки
  • Максимална препорачана јачина на струја: 20А од страната на Standard конектор
  • Должина: 50mm
Должина 50 mm
Тежина 83 g

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.