Kodo заштита за елиси

DID-E1503
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
DROMIDA

Заштита за елиси за Dromida Kodo дрон.

405 ден
(вклучено ДДВ): 61,78 ден
На лагер
w

Елисите претставуваат едни од најранливите делови од квадкоптерот. Тие се доволно цврсти, но при судир елисите се секогаш први на удар. За да се избегне тоа треба да користите заштита за елисите. Овој сет од четири заштитници за елисите лесно се поставува и овозможува повеќе од доволна заштита за вашиот дрон.


Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.