Dromida тркала (гума / бандаж) составени со вметната пена - DIDC1080

DID-C1080
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
DROMIDA

Dromida тркала (гума / бандаж) составени со вметната пена за TT4.18 Тркачки камионет and DT4.18 Пустински камионет.

1.046 ден
(вклучено ДДВ): 159,56 ден
На лагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Dromida тркала (гума / бандаж) составени со вметната пена за TT4.18 Тркачки камионет и DT4.18 Пустински камионет.

 

Карактеристики:

  • Гуми со длабока off-road шара
  • Пластични бандажи со пет краци
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.