dBoots COPPERHEAD Гуми - AR1010AX

AR-1010AX
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
ARRMA

dBoots COPPERHEAD Гуми за Arrma возила.

3.028 ден
(вклучено ДДВ): 461,9 ден
На лагер
w

Овие dBoots COPPERHEAD гуми ќе ви обезбедат оптимални перформанси за широк спектар на површини. Супериорната тракција и сигурните карактеристики при управувањето ги прават dBoots гумите идеален избор за вашите Arrma возила.

 

Карактеристики:

  • Агресивна шара за одлично управување на сите теренски површини
  • Издржлив материјал за долготрајни перформанси

 

Пакувањето вклучува: 2 x COPPERHEAD гуми.


Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.