Дронови, Квадкоптери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
JAM-422005
Брзо инфо
(0)

Безпилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер.

1.185 ден
Повеќе
На лагер
w
JAM-422000
Брзо инфо
(0)

Безпилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер.

4.310 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
JAM-422039
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер.

2.465 ден
Повеќе
На лагер
w
DID-E04GG
Брзо инфо
(1)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со вградена HD камера.

10.468 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
XR-16001
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со вградена HD камера, гимбал со 3 оски на стабилизација, систем за глобално позиционирање...

76.258 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XR-16078
Брзо инфо
(0)
Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со вградена HD камера, две смарт батерии, гимбал со 3 оски на стабилизација, систем за глобално позиционирање......
76.258 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JAM-422010
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со вградена камера.

4.801 ден
Повеќе
На лагер
w
JAM-422006
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со вградена камера.

9.990 ден
Повеќе
На лагер
w
JAM-422019
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со вградена камера.

9.338 ден
Повеќе
На лагер
w
JAM-422017
Брзо инфо
(0)

Безпилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со вградена камера.

1.755 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
JAM-422029
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со вградена камера.

6.950 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
XR-16002
Брзо инфо
(0)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со гимбал со 3 оски на стабилизација за GoPro камера, систем за глобално позиционирање... 

61.722 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XR-16000
Брзо инфо
(1)

Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со систем за глобално позиционирање...

36.277 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.